احراز هویت غیرحضوری میلیونی سیگنال

به گزارش وبلاگ فراگستر، در حالی که تنها یک ماه و نیم از شروع احراز هویت غیرحضوری در کشور می گذرد، بیش از یک میلیون و صد هزار نفر با استفاده از سامانه سیگنال احراز هویت شده اند.

احراز هویت غیرحضوری میلیونی سیگنال

اخبار شرکت ها/ علی رسولی زاده، مدیرعامل شرکت دانش بنیان پارت گفت: استقبال گسترده از بازار سرمایه همچنان ادامه دارد و بازدهی بالای بورس طیف متنوعی از مردم را متوجه خود نموده است. امری که برای اقتصاد کشور بسیار ارزشمند است. افزایش شمول اقتصادی در بازار سرمایه، سال های طولانی، هدف و دغدغه بوده است که اکنون محقق شده و شاهد ورود افراد بسیاری به این بازار هستیم.

وی اضافه کرد: این حضور گسترده، پیش نیازهایی دارد که مهم ترین آن ها ساده کردن فرایندهاست. ورود افراد به بورس نیازمند ثبت نام در سامانه سجام، احراز هویت و دریافت کد بورسی و در نهایت دریافت کد معاملات آنلاین است. شرکت های دانش بنیان به یاری شرکت سپرده گذاری مرکزی و بورس آمدند و ظرف مدت کوتاهی دو گام اول به صورت غیرحضوری قابل انجام شد. امیدواریم هر چه زودتر این امکان برای مرحله آخر نیز فراهم گردد.

مدیرعامل این شرکت دانش بنیان گفت: چند مجموعه، سامانه هایی را برای احراز هویت غیرحضوری مهیا کردند که یکی از آن ها شرکت دانش بنیان پارت بود که بر بستر سامانه سیگنال، پرمخاطب ترین اپلیکیشن بازار سرمایه، این خدمت را ارائه کرد. در حالی که تنها یک ماه و نیم از شروع احراز هویت غیرحضوری در کشور می گذرد، بیش از یک میلیون و صد هزار نفر با استفاده از سامانه سیگنال احراز هویت شده اند.

علی رسولی زاده اضافه کرد: اهمیت این موضوع زمانی دوچندان می گردد که بدانیم این کار تنها در 10 تا 15 دقیقه انجام می گردد و افراد را از بیرون آمدن از خانه و قرار دریافت در صف های طولانی پیشخوان و بانک رها می نماید. انجام چنین کاری با بهره گیری از هوش مصنوعی ممکن شده است. در فرایند احراز هویت غیرحضوری افراد پس از نصب اپلیکیشن سیگنال با ورود اطلاعات و دریافت یک عکس و ویدئوی سلفی از خودشان، توسط هوش مصنوعی شناسایی و با اطلاعات هویتی آن ها تطبیق داده می گردد. به این صورت احراز هویت در زمانی بسیار کوتاه صورت می گیرد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "احراز هویت غیرحضوری میلیونی سیگنال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احراز هویت غیرحضوری میلیونی سیگنال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید