اعطای تسهیلات صندوق نوآوری به برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

به گزارش وبلاگ فراگستر به نقل از صندوق نوآوری و شکوفایی، دکتر علی وحدت در شورای علمی پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی که با هدف انتخاب برگزیدگان این دوره به صورت آنلاین برگزار گشت، بر اهمیت این رویداد اشاره کرد و گفت: این رویداد در نوع خود در ایران بی نظیر است و یکی از اصلی ترین رویدادهای ساماندهی شده و منظم در حوزه فناوری و نوآوری است.

اعطای تسهیلات صندوق نوآوری به برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی

وی گفت: جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی با بخش های متنوعی که دارد علاوه بر سنجش جامع تحولات فناوری و نوآوری در کشور، موفقیت های شرکت های فناور و دانش بنیان را نیز منعکس می کند و علاوه بر معرفی موجب دلگرمی مردم و جامعه می شود.

وی ادامه داد: رویدادها محلی برای عرضه و نمایش توانمندی هر کشور محسوب می شوند، بنابراین وظیفه داریم که جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی را تقویت کنیم تا هر دوره نسبت به دوره های گذشته بهتر برگزار شود. در عین حال جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی یکی از بهترین رویدادها در حوزه فناوری نوآوری ایران است.

وحدت ضمن تاکید بر افزایش فراگیری و مشارکت اکوسیستم نوآوری کشور در این جشنواره گفت: باید جایگاه جشنواره در زیست بوم نوآوری آنچنان ارتقا یابد تا فناورانی که فکر می کنند کار فناوری و نوآوری قابل عرضه و درخوری انجام داده اند در این جشنواره شرکت کنند و توانمندی هایشان بیش از پیش دیده شود. لازمه این امر نیز بالا بردن منافع معنوی و مادی پذیرفته شدن در این رویداد است تا انگیزه مشارکت و ارائه توانمندی ها افزایش یابد.

رئیس صندوق نوآوری و شکوفایی در ادامه از تدارک تسهیلات ویژه برای برگزیدگان جشنواره خبر داد و گفت: از آنجایی که هدف این رویداد حمایت از شرکت های فناور و نوآور است و با اهداف صندوق نوآوری همخوانی دارد؛ از این پس با تصویب هیأت عامل صندوق برگزیدگان هر دوره جشنواره می توانند از تسهیلات ارزان قیمت صندوق بهره مند شوند.

پانزدهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی و مراسم تقدیر از برگزیدگان طی روزهای 28 و 29 آبان ماه به صورت آنلاین برگزار می شود. پیش از این نیز به میزبانی صندوق نوآوری و شکوفایی جلسات داوری بخش های مختلف جشنواره انجام شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "اعطای تسهیلات صندوق نوآوری به برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعطای تسهیلات صندوق نوآوری به برگزیدگان جشنواره شیخ بهایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید