برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید در اوج شیوع کرونا، عکس

به گزارش وبلاگ فراگستر، مارک میدوز رئیس کارکنان کاخ سفید در ماه مه و در میانه بحران مرگبار کرونا در آمریکا علیرغم محدودیت های کرونایی که تجمع بیش از 10 نفر را ممنوع می کرد، میزبان عروسی دخترش در آتلانتا، مرکز ایالت جورجیا بود.

برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید در اوج شیوع کرونا، عکس

به گزارش خبرگزاری وبلاگ فراگستر به نقل از روزنامه تایم، بنابر گزارش ها، این مراسم 31 مه در سالنی مجلل با حضور حدود 70 میهمان از جمله جیم جردن عضو جمهوری خواه سنای اوهایو برگزار شد. در این مراسم که در فضای بسته برگزار شد، حضار از جمله خود میدوز مقررات ایالتی درباره زدن ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکرده بودند. در این زمان تجمع بیش از 10 نفر در ایالت جورجیا ممنوع بود.

تایم نوشته است: درست در همان شب برگزاری مراسم عروسی دختر رئیس کارکنان کاخ سفید و در فاصله کمتر از 3 کیلومتر آنطرف تر، پلیس ضد شورش آمریکا و نیروهای گارد ملی جورجیا از معترضان به نژادپرستی و خشونت پلیس که بعد از قتل جورج فلوید به خیابان های آتلانتا آمده بودند با گاز اشک آور پذیرایی می کردند.

بنابر اعلام پلیس آتلانتا، در آن شب بیش از 60 معترض بازداشت شدند. اعتراضاتی که به شهرهای دیگر آمریکا از جمله واشنگتن هم کشیده شد.

310 310

منبع: خبرآنلاین

به "برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید در اوج شیوع کرونا، عکس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مراسم ازدواج دختر مقام ارشد کاخ سفید در اوج شیوع کرونا، عکس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید