خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:احداث آب گیر طرح بن به بروجن تسریع گردد

به گزارش وبلاگ فراگستر، شهرکرد- خبرنگاران- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به اهمیت طرح انتقال آب بن به بروجن گفت: فرایند احداث آب گیر این طرح انتقال تسریع گردد.

خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:احداث آب گیر طرح بن به بروجن تسریع گردد

اقبال عباسی شامگاه سه شنبه در ستاد اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری تاکید نمود: شرکت آب منطقه ای استان موظف است تا هر چه سریع تر نسبت به شروع عملیات اجرایی احداث آب گیر طرح انتقال آب بن به بروجن اقدامات لازم را انجام دهد.

وی اضافه نمود: اجرای طرح انتقال آب بن به بروجن در هیچ نقطه ای از آن مشکل اجتماعی ندارد و هیچ مسوولی نمی تواند جلوی اجرای این طرح را بگیرد.

عباسی توضیح داد: اجرای تمامی طرح های مرتبط با اقتصاد مقاومتی، جهش فراوری و پروژه های جدید مورد احتیاج در فرایند توسعه چهارمحال و بختیاری باید با جدیت و به صورت اولویت دار دنبال و اجرایی گردد.

وی یادآور شد: طرح های حوزه راه، راه آهن، کشاورزی و آب رسانی به ویژه بن به بروجن از اولویت خاصی برای چهارمحال و بختیاری برخوردار است.

استاندار چهارمحال و بختیاری گفت: از این پس مدیران دستگاه های اجرایی استان موظفند تا در هر نشست میزان پیشرفت پروژه نسبت به جلسه قبلی را گزارش و راهکارهای لازم برای برطرف مسائل احتمالی را ارایه نمایند.

وی گفت: جهاد کشاورزی چهارمحال و بختیاری طرح های فراوری گلخانه ای و آبیاری نوین را به صورت اولویت دار در دستورکار برنامه های توسعه ای خود قرار دهد.

عباسی تاکید نمود: برای تسریع در اجرای طرح های این حوزه از یاری های فنی و اعتباری مبلغی به پروژه های توسعه کشت گلخانه ای اختصاص می یابد.

وی اضافه نمود: مدیران دستگاه های اجرایی چهارمحال و بختیاری موظفند شرایط طرح های توسعه ای استان را به صورت مستمر نظارت نمایند تا فرایند اجرای این طرح ها در لایه های کارشناسی دچار مشکل و رکود نگردد.

به گزارش وبلاگ فراگستر، در این نشست گزارشی از فرایند و شرایط اجرای 30 طرح مرتبط با اقتصاد مقاومتی چهارمحال و بختیاری ارایه شد.

طرح انتقال آب بن به بروجن آب شرب مورد احتیاج بیش از 400 هزار نفر از مردم استان را تامین می نماید.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:احداث آب گیر طرح بن به بروجن تسریع گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران استاندار چهارمحال و بختیاری:احداث آب گیر طرح بن به بروجن تسریع گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید