خبرنگاران مدیرعامل مترو تهران: امروز ازدحامی در ایستگاه ها نبود

به گزارش وبلاگ فراگستر، تهران- خبرنگاران- مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: با شیوع ویروس کرونا میزان مسافران این ناوگان بیش از 60 درصد کاهش یافته و امروز نیز هیچ ازدحامی در ایستگاه های مترو نبود.

خبرنگاران مدیرعامل مترو تهران: امروز ازدحامی در ایستگاه ها نبود

فرنوش نوبخت روز شنبه به خبرنگار وبلاگ فراگستر گفت: با توجه به بازگشایی ادارات و بعضی شرکت ها از ساعات اولیه امروز تمامی مسافران ایستگاه ها را رصد کردیم و هیچ یک از ایستگاه ها دچار ازدحام نبودند.

وی با بیان اینکه میزان مسافران نسبت به ایام نوروز افزایش داشته اضافه نمود: در دقایقی ایستگاه های تقاطعی همچون خشنود؛ دروازه دولت تتاتر شهر مقداری شلوغ بود اما ازدحامی در ایستگاه های مترو مشاهده نکردیم.

نوبخت تاکید نمود: تا عادی نشدن شرایط اعزام قطارها بر اساس زمانبندی خاصی انجام می گردد و در صورت افزایش مسافران در خطوط و ایستگاه هایی آمادگی داریم قطار اعزام کنیم.

وی اظهار داشت: قطارها با ظرفیت مناسب مسافران به ایستگاه ها اعزام می گردد و کوشش می کنیم با توجه به اجرای طرح فاصله اجتماعی قطارهای مترو را زیاد شلوغ نکنیم و قطارها را در زمان مناسب اعزام شوند.

مدیرعامل شرکت مترو تهران و حومه یادآور شد: تا به امروز 30 نفر از کارکنان این شرکت به ویروس کرونا مبتلا شدند و از مسافران می خواهیم با استفاده از ماسک از مترو استفاده نمایند.

وی اضافه نمود: ضدعفونی کردن تمامی بخش های قطار و ایستگاه ها نیز بصورت منظم و طبق برنامه در حال اجرا است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران مدیرعامل مترو تهران: امروز ازدحامی در ایستگاه ها نبود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران مدیرعامل مترو تهران: امروز ازدحامی در ایستگاه ها نبود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید