خبرنگاران پلمب پاتوق مواد مخدر در بیرجند

به گزارش وبلاگ فراگستر، بیرجند - خبرنگاران - رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی گفت: طرح جمع آوری معتادان متجاهر و پرخطر در بیرجند اجرا شد که در نتیجه آن هشت معتاد متجاهر دستگیر و یک پاتوق مصرف مواد مخدر پلمب شد.

خبرنگاران پلمب پاتوق مواد مخدر در بیرجند

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا شاهوردی گفت: در راستای برقراری نظم، امنیت و پاکسازی نقاط آلوده از وجود معتادان پرخطر و در اجرای برنامه های ابلاغی و اجرایی پلیس مبارزه با مواد مخدر، با برنامه ریزی و هماهنگی اجرا شده، آنالیز میدانی از محلات آلوده شهر، پارک ها، فضاهای سبز، آرامستان، پاتوق خانه ها و مخروبه ها انجام شد.

وی اضافه کرد: مأموران با همکاری رده های برون سازمانی و تیم های میدانی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و با هماهنگی دادستان مرکز استان هفت محله و نقطه آلوده به مواد مخدر را پاکسازی کردند که به همین دلیل هشت معتاد پرخطر دستگیر و به کمپ های ترک اعتیاد مردان و زنان تحویل شدند و یک پاتوق مصرف مواد مخدر نیز پلمب شد.

سرهنگ شاهوردی گفت: اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی به صورت سراسری با قوت ادامه خواهد داشت و پلیس اجازه جولان به سوداگران مرگ و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی نخواهد داد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پلمب پاتوق مواد مخدر در بیرجند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلمب پاتوق مواد مخدر در بیرجند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید