دور دوم انتخابات مجلس آدینه برگزار می گردد

به گزارش وبلاگ فراگستر، سید اسماعیل موسوی سخنگوی و دبیر ستاد انتخابات کشور در گفت وگویی اظهار کرد: امروز بیست و نهمین جلسه ستاد انتخابات کشور با موضوع برگزاری انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی در یازده حوزه انتخابی در 9 استان برگزار گردید.

دور دوم انتخابات مجلس آدینه برگزار می گردد

به گزارش تسنیم، وی با اشاره به اینکه انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی روز آدینه این هفته، 21 شهریورماه، برگزار خواهد شد، گفت: تدارکات لازم اندیشیده شده و پیش بینی های لازم اجرا شده است.

مدیرکل انتخابات وزارت کشور توضیح داد: انتخابات روز آدینه در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، ایلام، البرز، زنجان، خوزستان، کردستان، کرمانشاه و گلستان برگزار خواهد شد.

موسوی اضافه نمود: از ساعت 8 صبح عوامل شعب اخذ رأی آمادگی دارند تا مردم شریف حوزه های انتخابیه ای که مشخص نمایندگان آن ها به مرحله دوم کشیده است، مراجعه و در انتخابات شرکت نمایند.

وی با تاکید به رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در برگزاری این انتخابات، اظهار داشت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و مسائل پیرامونی آن، پروتکل های بهداشتی را با همکاری مسئولان وزارت بهداشت و شورای نگهبان تهیه و به استان ها ابلاغ کردیم و همه عوامل اجرایی، نظارتی و امنیتی مستقر در شعبه های اخذ رأی پروتکل های بهداشتی را رعایت خواهند کرد. همچنین شعب اخذ رأی را از شب قبل ضدعفونی می کنیم.

دبیر ستاد انتخابات کشور از مردم خواست تا در ساعات اولیه به شعب اخذ رأی مراجعه نمایند. همچنین رأی دهندگان همراه خود ماسک، دستکش و اتوماتیک شخصی داشته باشند تا از انتقال ویروس منحوس کرونا جلوگیری گردد و بتوانیم انتخابات سالمی را برگزار کنیم.

موسوی در مورد شرایط افرادی که می توانند رأی دهند، گفت: کسانی که در دور اول انتخابات مجلس شورای اسلامی یعنی 2 اسفندماه 1398؛ در حوزه های انتخابیه مربوطه شرکت نموده و رأی دادند می توانند در دور دوم نیز در همان حوزه رأی دهند. همچنین افرادی که در انتخابات اسفندماه سال گذشته، در هیچ یک از حوزه های انتخابی شرکت ننموده و رأی ندادند، هم می توانند در این انتخابات شرکت نمایند و به نامزد های مورد نظر خود رأی دهند.

وی در ادامه تاکید نمود: رأی دهندگان به همان حوزه هایی که قبلا مراجعه نموده اند، بروند تا امکان رأی دهی مجدد آن ها فراهم گردد.

دبیر ستاد انتخابات کشور در انتها ابراز امیدواری کرد: با همکاری ای که میان عوامل اجرایی و نظارتی وجود دارد و همچنین همکاری نامزد های انتخاباتی و مردم عزیز انتخابات سالمی برگزار و نتیجه آن را در اسرع وقت به مردم اعلام کنیم.

منبع: فرارو

به "دور دوم انتخابات مجلس آدینه برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دور دوم انتخابات مجلس آدینه برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید