رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر: هنوز مجوز برگزاری اردوی تیم ملی را نداریم، کرونا دست ما را برای ادامه لیگ برتر بست

به گزارش وبلاگ فراگستر، رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر گفت: فکر می کردیم که می توانیم ادامه لیگ برتر را برگزار کنیم اما شرایط مهیا نشد و شیوع ویروس کرونا باعث شد که دست ما در این مورد بسته بماند.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر: هنوز مجوز برگزاری اردوی تیم ملی را نداریم، کرونا دست ما را برای ادامه لیگ برتر بست

مهرداد آگین رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فراگستر، درباره نیمه تمام ماندن رقابت های لیگ برتر بسکتبال با ویلچر گفت: ما به دنبال برگزاری مرحله پلی آف و تعیین شدن رتبه تیم ها بودیم و فکر هم می کردیم که می توانیم این کار را انجام بدهیم اما شرایط مهیا نشد و شیوع ویروس کرونا باعث شد که دست ما در این خصوص بسته بماند.

وی اضافه نمود: ما به هر 6 تیم حاضر در لیگ برتر نامه زدیم و گفتیم که برگزاری ادامه لیگ نه به صلاح است و نه مقدور است. 2 تیم اعلام کردند که رده بندی تعیین گردد و 4 تیم دیگر نیز گفتند که لیگ نیمه تمام بماند. این نظرات در جلسه کمیته فنی مطرح شد و در نهایت به این نتیجه رسیدیم که لیگ را بدون رتبه بندی، مختومه اعلام کنیم. تیم ها نیز از این تصمیم استقبال کردند و انشالله کوشش می کنیم که دوره آینده مسابقات پربارتری را برگزار کنیم، البته اگر کرونا اجازه بدهد.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر درباره زمان شروع اردوی تیم ملی گفت: تا زمانی که مسئولان زیربط، مساعد شدن شرایط و زمان برگزاری اردوها را اعلام ننمایند، از اردوی تیم ملی خبری نخواهد بود. ورزشکاران ما جزو اقشار آسیب پذیر هستند و تا وقتی که شرایط سالم نباشد، نمی توانیم برای برگزاری اردو اقدام کنیم. هر زمان که مجوز لازم داده گردد، به سرعت اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

آگین درخصوص شرایط ملی پوشان بسکتبال با ویلچر طی ماه های اخیر و پس از شیوع کرونا مطرح نمود: با اعضای تیم در ارتباط هستیم و شرایط آن را جویا می شویم. من حتی به آنها گفته ام که اگر مکانی برای تمرین ندارند، به مجموعه ورزشی تحت نظارت خودم بیایند و حداقل تمرینات بدنسازی شان را انجام بدهند. ما در این مجموع همه پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنیم و مسئله ای از این بابت ندارد.

وی ادامه داد: البته با توجه به اینکه ملی پوشان همگی حرفه ای هستند و در باشگاه های عظیم بازی می نمایند، خودشان نسبت به شرایط موجود آگاهی دارند و تمرینات بدنسازی و انفرادی را انجام می دهند و فقط قادر به انجام تمرینات تیمی نیستند. متاسفانه کرونا شرایط سختی را به وجود آورده و همه چیز تحت تاثیر خودش قرار داده است.

رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر در خاتمه گفت: تیم ملی با زحمات فدراسیون جانبازان، کمیته پارالمپیک و همه مربیان و مسئولان و ورزشکاران به صندلی خوبی رسیده و حالا هدفش یکی از سکوهای پارالمپیک توکیو است. بچه ها همگی پس از حضور قطعی در پارالمپیک، روحیه دوچندانی پیدا کردند و حضور در این رویداد برای شان یک پاداش عظیم است. اگر پارالمپیک در سال آینده برگزار گردد، آنها قطعاً همه کوشش خود را خواهند کرد تا بهترین عملکرد را ارائه نمایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر: هنوز مجوز برگزاری اردوی تیم ملی را نداریم، کرونا دست ما را برای ادامه لیگ برتر بست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس انجمن بسکتبال با ویلچر: هنوز مجوز برگزاری اردوی تیم ملی را نداریم، کرونا دست ما را برای ادامه لیگ برتر بست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید