قیمت بسته های اینترنت باید به حالت قبل برگردد

به گزارش وبلاگ فراگستر، حسین فلاح جوشقانی، با انتشار توئیتی در حساب خود از پیگیری افزایش هزینه بسته های اینترنت همراه خبر داد.

قیمت بسته های اینترنت باید به حالت قبل برگردد

به گزارش ، حسین فلاح جوشقانی، رئیس سازمان تنظیم مقررات کشور با انتشار پستی در توئیتر از افزایش هزینه بسته های اینترنت همراه گله کرد و از پیگیری آن خبر داد . در پستی که فلاح منتشر کرده آمده است:

بالابردن قیمت در برخی اپراتورهای تلفن همراه، در حالی که مردم به دلیل شیوع کرونا وابستگی بیشتری به فضای مجازی پیدا کرده اند، غیرمنطقی و غیرمعقول است و سازمان تنظیم با آن مخالفت کرده است. برخورد قانونی با اپراتورهای متخلف از صبح با ارسال اخطار آغاز شد. قیمت ها باید به قبل بازگردد.

شایان ذکر است؛ طی روزهای گذشته در قیمت بسته های اینترنت اپراتورهای همراه تغییراتی ایجاد شده است به این شکل که نوع اینترنت مصرفی مشترکان به دو بخش داخلی و بین الملل تفکیک شده و بسته های اینترنتی با افزایش مقدار گیگ اینترنت داخلی و کاهش اینترنت بین الملل، اما به قیمت اینترنت بین المللی به فروش می رسد، در حالی که می توان گفت تمام نت مصرفی کاربران در فضای مجازی به صورت بین الملل بوده و عملا نت داخلی مصرف چندانی ندارد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "قیمت بسته های اینترنت باید به حالت قبل برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قیمت بسته های اینترنت باید به حالت قبل برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید