لبنان، هشدار حزب میشل عون درباره اقدام برخی سیاستمداران برای گمراه کردن افکار عمومی

به گزارش وبلاگ فراگستر، جریان ملی آزاد لبنان با دفاع از شخصیت میشل عون رئیس جمهور و محکوم کردن تعرض به شخصیت وی تاکید کرد که عده ای منفعت طلب به دنبال گمراه کردن افکار عمومی برای کسب منافع مشکوک هستند.

لبنان، هشدار حزب میشل عون درباره اقدام برخی سیاستمداران برای گمراه کردن افکار عمومی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ فراگستر به نقل از سایت خبری العهد، کمیته مرزی جریان ملی آزاد لبنان در بیانیه خود با انتقاد از رفتار برخی رسانه ها آورده است: برخی رسانه ها و در صدر آنها شبکه MTV به همراه شماری از اصحاب رسانه و سیاستمداران شناخته شده از هر رویدادی برای تعرض به جایگاه و شخصیت جناب میشل عون رئیس جمهور سوء استفاده و وی را متهم می کنند.

این بیانیه با اشاره به حادثه هولناک انفجار در بندر بیروت و قربانی شدن شمار زیادی از شهروندان لبنانی تاکید کرد: با اینکه زمان، زمان همبستگی انسانی و ملی فراگیر است، اما موج ظلم و بداخلاقی و بی وجدانی در پوشش عناوین براقی نظیر آزادی بیان مورد قبول نبوده و دیگر سکوت در قبال آن فایده ندارد.

این بیانیه خطاب به تعرض کنندگان به رئیس جمهور لبنان آورده است: کرامت ما با کرامت جناب رئیس جمهور پیوند خورده است و این کرامت فراتر از مقاصد خباثت آمیز سیاسی شما است و میهن پرستی ما روشن تر از آن دروغ پردازی های شما است و اصول و مبانی کاری ما به خودی خود درباره ما قضاوت می کند و در مقابل، تنها کار آنها شهادت باطل است.

جریان ملی آزاد لبنان تاکید کرد: آنها شاهدان دروغین و صاحبان منافع تنگ نظرانه هستند و لذا از همگان می خواهیم که اگر هم شده تنها با گفتن یک کلمه در کنار حق بایستند و کسانی که در راستا نجات کشور حرکت می کنند؛ و نه کسانی که خواهان انهدام همه چیز در راستای تلاش برای ویران کردن تاریخ و اندیشه و رویکرد و یک شخصیت و جریان هستند. القاب مهم نیست، تنها نام عون کفایت می کند.

جریان ملی آزاد لبنان در اشاره به شبکه تلویزیونی MTV تاکید کرد: همانطور که در گذشته در برابر ظلم و سرکوب آزادیها در کنار این شبکه ایستادیم و از آن حمایت کردیم، امروز نیز در برابر ظلمی که این شبکه علیه آزادیها همراه با دروغ پردازی و گمراه کردن گسترده افکار عمومی برای منافعی مشکوک اعمال می کند، می ایستیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لبنان، هشدار حزب میشل عون درباره اقدام برخی سیاستمداران برای گمراه کردن افکار عمومی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لبنان، هشدار حزب میشل عون درباره اقدام برخی سیاستمداران برای گمراه کردن افکار عمومی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید