مجتمع تولیدی صنایع دستی در سنندج راه اندازی می گردد

به گزارش وبلاگ فراگستر، معاون صنایعدستی کردستان گفت: یک مجتمع تولیدی صنایعدستی با هدف اشتغال زایی برای بیش از 100 نفر، در سنندج راه اندازی می گردد.

مجتمع تولیدی صنایع دستی در سنندج راه اندازی می گردد

بهگزارش میراثآریا به نقل از روابط عمومی اداره کل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی کردستان، فرهاد حامدی روز یکشنبه 12 مرداد ماه 99 با اعلام این خبر اضافه کرد: یکی از عمده ترین مسائل تولیدکنندگان صنایعدستی، کمبود فضا است، از این رو در مرحله نخست توجه به بهسازی و نوسازی فضاهای موجود و کوشش برای برطرف این مشکل در اولویت این معاونت نهاده شد. با همراهی استاندار، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی و با پیگیری های مکرر مدیرکل استان پس از جذب اعتبار لازم، طرح سامان دهی و بهسازی مجتمع تولیدی صنایعدستی استان در اواخر سال 98 شروع شد.

او اضافه کرد: پس از ارائه طرح های مختلف، این مجتمع با فضایی بالغ بر 2هزار مترمربع و بیش از 20 کارگاه تولیدی استاندارد برای حمایت از تولیدکنندگان صنایعدستی استان در اختیار آن ها قرار خواهد گرفت.

معاون صنایعدستی کردستان گفت: این پروژه تا به امروز بیش از 85درصد پیشرفت فیزیکی داشته که متأسفانه با افزایش هزینه ها و انتشار ویروس کرونا، فرایند پیشرفت فیزیکی طرح با مشکل روبرو شده است.

او ضمن تشکر و قدردانی از همکاری استاندار کردستان و رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان گفت: امید است با تخصیص اعتبار لازم به زودی شاهد افتتاح این مجتمع باشیم.

منبع: میراث آریا

به "مجتمع تولیدی صنایع دستی در سنندج راه اندازی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتمع تولیدی صنایع دستی در سنندج راه اندازی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید