مقابل انتصاب مدیران ضعیف را می گیریم

به گزارش وبلاگ فراگستر، خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در مورد انتصابات، گفت: به هیچ وجه در انتصاب مدیران سیاسی بازی و حزب گرایی را دخالت نمی دهیم اما به عنوان نماینده مردم مقابل انتصاب مدیران ضعیف را می گیریم.

مقابل انتصاب مدیران ضعیف را می گیریم

احمد راستینه سوم خردادماه در نشست خبری در جمع اصحاب رسانه و مطبوعات استان با تأکید بر اینکه انتخابات مجلس شورای اسلامی 2 پیغام اصلی برای ما داشت، اظهار کرد: مردم به شدت دنبال تغییر هستند و درصد مشارکت مردم در انتخابات نشان داد که ما باید بار دیگر بر ارتقای اعتماد سرمایه اجتماعی کشور که همان مردم هستند کوشش کنیم و در این راه آستین همت را بالا بزنیم.

منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اولین برنامه من در مجلس یازدهم مطالبه گری از مسئولان برای حل مسائل مردم است، حل مسائل مردم نیازمند کوشش شبانه روزی است.

وی با بیان اینکه پیغام دوم مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی عبور از بازی های سیاسی، حزب زدگی و انحصارطلبی است، اظهار داشت: احزاب چند نفره که تنها در زمان انتخابات فعال می شوند با سهم خواهی قدرت دستگاه های اجرایی را در حل مسائل مردم کاهش می دهند.

نمایندگان مجلس باید تنها به قانون و مردم جوابگو باشند

راستینه با تأکید بر اینکه در دوران نمایندگی مجلس شورای اسلامی تنها باید به قانون و مردم جوابگو باشیم، اظهار داشت: وظیفه اصلی ما در دوران نمایندگی تمرکز برای حل مسائل مردم است.

منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی عنوان نمود: تنها راه برون رفت از مسائل این است که وارد رقابت های غلط سیاسی و انتقام جویی نشویم.

وی از تشکیل گروه های مطالبه گری در حوزه انتخابیه شهرکرد، بن و سامان اطلاع داد و اضافه کرد: مجمع های نخبگانی در 7 شهر از این حوزه انتخابیه شوراهای پیشرفت و تعالی را تشکیل داده اند و مسائل و مسائل شهرها و روستاها را احصا و ارجاع می دهند، ثمره تشکیل این شوراها همگرایی در شهرها و پیگیری مطالبات توسط نخبگان با وحدت است.

راستینه با بیان اینکه قانون گذاری و نظارت از مهم ترین وظایف نمایندگان مجلس شورای اسلامی است، اظهار داشت: متأسفانه بخش نظارت توسط بعضی نمایندگان ادوار گذشته مورد غفلت واقع شده است، درصدد هستیم بازوان نظارتی خود را در این راستا تقویت کنیم، رسانه ها نیز می توانند به همین دلیل کمک رسان ما در امر نظارت باشند.

منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در ادامه در مورد برنامه ها برای حمایت و تقویت اقتصاد کشور، اضافه کرد: تا زمانی که سود اقتصادی در سرمایه های غیرمولد مانند سکه، دلار، زمین، خودرو و ... است، بخش فراوری و مولد کشور دچار آسیب می گردد، متأسفانه روابط پولی در بسکمک از کشورها دو جانبه و بر مبنای دلار است و به نظر می رسد اگر سبد ارزی ما متنوع گردد می توان از مسائل ناشی از افزایش نرخ دلار بر اقتصاد کشور رهایی یافت.

نیمی از مردم چهارمحال و بختکمک برای تأمین آب شرب سالم با مشکل روبرو هستند

وی فرار اقتصادیاتی و توزیع نامتوازن ثروت در کشور را یکی از مسائل اصلی اقتصاد معرفی و عنوان نمود: باید اقتصاد غیر مولد افزایش یاید و همچنین مبارزه با قاچاق کالا در اولویت قرار بگیرد.

راستینه در مورد مسئله آب، گفت: آب از منابع ملی است و ما باید برای آیندگان این سرمایه ملی را حفظ کنیم، روان آب ها یک ظرفیت عظیم برای چهارمحال و بختکمک است که توجه چندانی به استفاده صحیح از این ظرفیت نمی گردد.

منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: انتقال آب بین حوضه ای تنها برای آب شرب مجاز است به شرطی که اول مشکل آب شرب مردم چهارمحال و بختکمک به وسیله پروژه بن - بروجن حل گردد، شاهدیم که نیمی از مردم این استان برای تأمین آب شرب سالم با مشکل روبرو هستند.

وی یادآور شد: پروژه بن - بروجن با پیشرفت 70 درصدی مسکوت مانده است، مسئولان مربوطه باید این موضوع را با اولویت پیگیری نمایند.

راستینه با بیان اینکه عدم اجرای پروژه های غیرقانونی در حوزه انتقال آب از مهم ترین دغدغه های مردم و مسئولان است، توضیح داد: موضع نمایندگان چهارمحال و بختکمک در مورد طرح بهشت آباد به صورت شفاف اعلام شده است این طرح ارزیابی زیست محیطی ندارد و ما با جدیت در مقابل طرح هایی که به محیط زیست آسیب می زند ایستادگی می کنیم و امیدواریم دستگاه قضا در مقابل این دادخواهی عادلانه قضاوت کند.

منتخب مردم شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی در مورد انتصابات، اظهار داشت: به هیچ وجه در انتصاب مدیران سیاسی بازی و حزب گرایی را دخالت نمی دهیم اما به عنوان نماینده مردم مقابل انتصاب مدیران ضعیف را می گیریم.

راستینه در انتها اظهار داشت: براساس بیانیه گام دوم انقلاب، تمرکز ما استفاده از نیروهای جوان و انقلابی است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "مقابل انتصاب مدیران ضعیف را می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقابل انتصاب مدیران ضعیف را می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید