مقتدی صدر به ممنوعیت تظاهرات و تجمعات در عراق

به گزارش وبلاگ فراگستر، در پی افزایش شمار میتلایان به بیماری کووید 19، رهبر جریان صدر عراق از مسؤولان خواست مانع از تمامی تجمع ها و تظاهرات ها شوند.

مقتدی صدر به ممنوعیت تظاهرات و تجمعات در عراق

به نقل از شفق نیوز، مقتدی صدر، رهبر جریان صدر عراق در توییتی نوشت: برخی نشانه های خدا (بیماری کرونا) را انکار می کنند و به این شکل قدرت خداوند را کوچک می پندارند.

صدر افزود: بدانید این بیماری اگر ساختگی و یا دروغ باشد، خطرات آن برای مومنان شدیدتر است، پس تقوای خدا را پیشه کنید، از خداوند قادر مقتدر طلب آمرزش و قرنطینه بهداشتی را رعایت کنید تا زمان فاصله گذاری اجتماعی فرا برسد. در غیر این صورت چه سودی دارد اگر این بیماری شما را از بین ببرد؟

رهبر جریان صدر عراق در ادامه نوشت: روی سخنم با مسؤولان مربوطه است که نشانه های کوتاهی آنها در اجرای قرنطینه بهداشتی نمایان شده و باید تمامی تجمع ها حتی دیدارهای گسترده و تظاهرات ها را ممنوع کنند.

او با تاکید بر لزوم آگاهی بخشی به مردم در خصوص مسایل بهداشتی گفت: بسیاری خطرات این بیماری را نمی دانند، مومنان باید با هماهنگی کادر پر تلاش پزشکی به عملیات های ضدعفونی در چارچوب های بهداشتی ادامه دهند، تعجب می کنم از مردمی که نه به مسایل معنوی همانند عبادت و دعا برای حل این مشکل راضی می شوند و نه به راه چاره های مادی همانند قرنطینه، ضدعفونی کردن و فاصله گذاری اجتماعی.،ایسنا

آخرین اخبار مربوط به کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

منبع: ایران آنلاین

به "مقتدی صدر به ممنوعیت تظاهرات و تجمعات در عراق" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقتدی صدر به ممنوعیت تظاهرات و تجمعات در عراق"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید