نروژ مرز خود را برای ورود نیروی کار ارزان باز کرد

به گزارش وبلاگ فراگستر، دولت نروژ هم زمان با شیوع ویروس کرونا در اروپا، بعضی مقررات ورود به کشور و عبور از مرزهای خود را تسهیل کرد.

نروژ مرز خود را برای ورود نیروی کار ارزان باز کرد

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری وبلاگ فراگستر، دولت نروژ هم زمان با شیوع ویروس کرونا در اروپا، بعضی مقررات ورود به کشور و عبور از مرزهای خود را بازنگری و اصلاح نموده است. این تغییرات برای شهروندان منطقه مالی اروپا که در این کشور کار می نمایند نتیجه مثبتی به همراه دارد چرا که شمار بیشتری از آن ها از حق تردد برخوردار خواهند شد.

مونیکا مایلند، وزیر دادگستری و مدیریت شرایط های اضطراری نروژ با تأیید این مطلب یادآور شد: ما تغییراتی در بعضی مقررات و آیین نامه ها ایجاد کردیم و این بدان معنی است که شمار بیشتری از شهروندان منطقه مالی اروپا که در اینجا کار می نمایند از این پس می توانند به اینجا بیایند.

پایگاه اینترنتی شنگن ویزا اینفو SchengenVisaInfo با انتشار گزارشی در این خصوص اعلام نمود که بر اساس آخرین اصلاحات اجرا شده در مقررات داخلی نروژ، کارگران منطقه مالی اروپا در اوج بحران ناشی از شیوع بیماری کووید 19 دیگر نیازی به ارائه برگه تأیید اشتغال در یکی از صنایع خاص را نخواهند داشت.

شرط اشتغال داشتن در نروژ پیش از شانزدهم مارس، زمان اعمال محدودیت برای ورود به این کشور نیز در اصلاحات جدید اجرا شده برای ورود شهروندان منطقه مالی اروپا برداشته شده و این دسته از افراد حتی در صورتی که پیش از تاریخ یاد شده در این کشور کار ننموده باشند منعی برای ورود ندارند. با این حال در مقررات جدید همچنان تأکید شده است که کارگران منطقه مالی اروپا باید از مقررات وضع شده برای محدودیت تردد در کشور و الزامات قرنطینه تبعیت نمایند.

انتهای پیغام/4129/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "نروژ مرز خود را برای ورود نیروی کار ارزان باز کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نروژ مرز خود را برای ورود نیروی کار ارزان باز کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید