نقی زاده: نفت مسجدسلیمان با این شرایط فصل آینده سقوط می کند، مسئولان به خاطر مردم، مسائل را حل کنند

به گزارش وبلاگ فراگستر، هافبک تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان گفت: این تیم تنها دلخوشی مردم شهر است و امیدوارم مسئولان به خاطر آنها مسائل تیم ما را حل کنند.

نقی زاده: نفت مسجدسلیمان با این شرایط فصل آینده سقوط می کند، مسئولان به خاطر مردم، مسائل را حل کنند

میثم نقی زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ فراگستر، در ارتباط با شرایط نفت مسجدسلیمان در آستانه شروع مجدد مسابقات لیگ برتر فوتبال و تقابل با پارس جنوبی در هفته بیست و دوم گفت: تیم ما از لحاظ فنی شرایط بدی ندارد و در این مدت هم تمرینات منظمی را زیر نظر کادر فنی انجام دادیم و چند بازی محبت آمیز هم داشتیم تا در شرایط مسابقه قرار بگیریم. جایگاه بدی در جدول نداریم و هدفمان این است که در بازی های باقی مانده نتایج خوبی بگیریم و رتبه بهتری در جدول داشته باشیم.

وی در خصوص دیدار با پارس جنوبی گفت: تیم ما موقعیت خطرناکی ندارد ولی آنها در پایین جدول هستند و امتیاز این بازی برایشان مهم است. بازی آسانی در پیش نداریم و شرایط آب و هوایی هم کار ما را سخت تر می کند، با این حال دنبال انجام یک بازی خوب هستیم و امیدوارم در شروع لیگ سه امتیاز روحیه بخش بگیریم.

نقی زاده با اشاره به مسائل مالی تیمش گفت: بیش از پنج ماه است که دریافتی نداشتیم، قرار بود قبل از عید پول بدهند که بازی ها تعطیل شد و پول هم نگرفتیم. این شرایط اصلا خوب نیست، این تیم تنها دلخوشی مردم مسجدسلیمان است و امیدوارم مسئولان حداقل به خاطر همین مردم مسائل را حل کنند. امسال که نتایج خوبی گرفتیم و تیم در منطقه خطر قرار ندارد ولی نفت مسجدسلیمان با این شرایط در فصل آینده سقوط می کند. امیدوارم مسئولان به داد این تیم برسند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نقی زاده: نفت مسجدسلیمان با این شرایط فصل آینده سقوط می کند، مسئولان به خاطر مردم، مسائل را حل کنند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقی زاده: نفت مسجدسلیمان با این شرایط فصل آینده سقوط می کند، مسئولان به خاطر مردم، مسائل را حل کنند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید