نوای نی چوپان دوباره در روستایش خواهد پیچید

به گزارش وبلاگ فراگستر، نیکوکاران استان تهران در آخرین روزهای ماه مبارک رمضان به کمک چوپانی شتافتند که در تصادف با موتورسیکلت موجب صدمه شاکی شده بود.

نوای نی چوپان دوباره در روستایش خواهد پیچید

به گزارش وبلاگ فراگستر به نقل از ستاد دیه ، زندانی نورالدین ص. اهل یکی از روستاهای ایلام که به دلیل تصادف با موتور موجب صدمه شاکی شده و به پرداخت دیه محکوم شده بود، با یاری نیکوکاران استان تهران آزاد شد.

مدیرنمایندگی ستاد دیه استان تهران با اعلام این خبر اضافه نمود: نورالدین دچار بیماری صرع بوده، به وسیله چوپانی گله های مردم روستایی در ایلام، چرخ زندگی خود، همسر و سه فرزندش را در میان فقر و تنگدستی به دست می آورد.

منوچهر رحمانی همچنین گفت: وی که برای درمان بیماری اش به تهران آمده بود، موتورسیکلت یکی از اقوامش را به امانت گرفت، اما همان روز تصادف کرده، منجر به آسیب بدنی عابری شد و با شکایت وی محکوم به پرداخت دیه شد.

وی تأکید کرد: خوشبختانه با کوشش های مددکاران نمایندگی ستاد دیه استان تهران، مردم نوعدوست و نیکوکار، چوپان را که مهمان شهرشان بود، تنها نگذاشته، به یاریش شتافتند و سیزده نفر با یاری هم 84 میلیون و صد هزار تومان دیه را جمع آوری نمودند و طی چک نمایندگی، با هماهنگی مراجع قضایی به شاکی تحویل شده، رضایت وی اخذ شد.

وی در خاتمه گفت: شماره کارتهای 6037991899675916 نزد بانک ملی و 5859837000095519 نزد بانک تجارت آماده دریافت این هدایا است. همچنین شماره تماس 88861870 نمایندگی ستاد دیه استان تهران آماده پاسخگویی به سوالات نیکوکاران نوعدوست می باشد.

بنا به این خبر، با بازگشت نورالدین به کوه های ایلام، دوباره نوای نی این چوپان طنین انداز خواهد شد و نشان از بازگشت نان آور خانه به آغوش خانواده خواهد داشت. همچنین با توجه به عدم برگزاری گلریزان در ماه مبارک رمضان، این مراسم انساندوستانه به صورت مجازی برگزار گردید که با استقبال گرم نیکوکاران روبرو شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نوای نی چوپان دوباره در روستایش خواهد پیچید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوای نی چوپان دوباره در روستایش خواهد پیچید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید