پائولو سورنتینو دست خدای مارادونا را برای نتفلیکس می سازد

به گزارش وبلاگ فراگستر، پائولو سورنتینو برای کارگردانی فیلمی با تمرکز بر حرکت دست مارادونا که به دست خدا مشهور شد، انتخاب شد.

پائولو سورنتینو دست خدای مارادونا را برای نتفلیکس می سازد

به گزارش وبلاگ فراگستر، مهر به نقل از ورایتی نوشت: پائولو سورنتینو کارگردان ایتالیایی برای ساخت فیلمی سینمایی با عنوان دست خدا به شهر زادگاهش ناپل بازمی گردد.

  • سیلویو برلوسکونی | سوژه فیلم بعدی پائولو سورنتینو

تهیه این فیلم که برای نتفلیکس ساخته می گردد را خود سورنتینو با همراهی لورنزو میلی انجام می دهند و کار ساخت نیز در ناپل انجام می گردد.

نوشتن فیلمنامه و کارگردانی این پروژه برعهده سورنتینو کارگردان فیلم تحسین شده زیبایی عظیم است.

هرچند جزییاتی از فیلم اعلام نشده اما اسم فیلم می تواند یادآور حرکت دیه گو مارادونا فوتبالیست آرژانتینی باشد که خودش شخصیت فیلم جوانی سورنتینو در سال 2015 بود.

سورنتینو همان سال در مصاحبه ای گفته بود مارادونا جانش را نجات داد. وی گفته بود: وقتی 16 ساله بودم پدر و مادرم را در یک حادثه بر اثر سیستم گرمایش خانه ییلاقی مان در کوهستان از دست دادم. همواره با هم می رفتیم اما من چون می خواستم بازی مارادونا در تیم ناپولی را ببینم در خانه ماندم و زندگی ام نجات یافت.

سورنتینو گفت از اینکه 20 سال پس از ساخت اولین فیلمش دوباره در ناپل فیلم می سازد هیجان زده است و از دست خدا به عنوان نخستین فیلم شخصی در طول دوران حرفه ای کارش یاد کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "پائولو سورنتینو دست خدای مارادونا را برای نتفلیکس می سازد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پائولو سورنتینو دست خدای مارادونا را برای نتفلیکس می سازد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید