پاسخ قاطع رئیس پیشین فرمول یک به همیلتون

به گزارش وبلاگ فراگستر، رئیس پیشین فرمول با پاسخ دادن به ادعاهای لوئیس همیلتون، جنگ لفظی بین خود و این قهرمان F1 را ادامه داد.

پاسخ قاطع رئیس پیشین فرمول یک به همیلتون

به گزارش وبلاگ فراگستر، برنی اِکلستون، رئیس پیشین مسابقات اتوملیبرانی فرمول یک با پاسخ دادن به نقدها لوئیس همیلتون، قهرمان 6 دوره F1، آتش جنگ لفظی بین خود و راننده مرسدس را شعله ور نگه داشت.

اکلستون در اظهار نظری گفته بود که افراد سیاه پوست، بیشتر سفید پوستان نژادپرست هستند و لوئیس همیلتون که پس از کشته شدن یک شهروند سیاه پوست آمریکایی توسط پلیس این کشور، فعالیت زیادی در زمینه مبارزه با نژادپرستی دارد، رئیس پیشین فرمول یک را نادان و بی سواد خطاب کرد و ادعا کرد که در خصوص قضیه نژادپرستی، هرگز مورد حمایت الکلستون نبوده است.

اکلستون 89 ساله گفت: لوئیس می تواند از همه سوال کند که فرصت یکسانی برای افراد سفید پوست و غیر سفید پوست برای استخدام در شرکت های مختلف در نظر گرفته شده است.

وی خطاب به همیلتون ادامه داد: تو مرا بی سواد و نادان می دانی ولی تحصیلات من به اندازه توست. این موضوع را هم در نظر داشته باش، زمانی که من درس می خواندم، جنگ جهانی در جریان بود و شرایط خوبی نداشتیم. تو خیلی خوش شانس هستی، چون اگر من به طور صحیح و کافی تحصیل نموده بودم، فرمول یک به شکلی نبود که تو اینقدر از آن بهره ببری. من تمام ثروتی که دارم مربوط به پیش از زمانی است که وارد فرمول یک شدم.

اکلستون که به تازگی صاحب یک فرزند شده، توضیح داد: من بارها برای حمایت از افراد سیاه پوست اقدام نموده ام. یک بار در آفریقای جنوبی به دلیل حمایت از یک سیاه پوست تا آستانه بازداشت توسط پلیس پیش رفتم.

دارایی برنی اکلستون در سال 2020 حدود 3 میلیارد و 200 میلیون دلار بوده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاسخ قاطع رئیس پیشین فرمول یک به همیلتون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاسخ قاطع رئیس پیشین فرمول یک به همیلتون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید