پنجمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار اعلام شد

به گزارش وبلاگ فراگستر، وزارت علوم با هدف به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

پنجمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار اعلام شد

به گزارش گروه علمی و دانشگاهی وبلاگ فراگستر به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، وزارت علوم با هدف به کارگیری نیروهای متخصص با مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری در دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و پارک های علم و فناوری سراسر کشور و به منظور بهره مندی از خدمات آنان در امور پژوهشی و کار در آزمایشگاه ها به تشخیص معاونت پژوهش و فناوری، از مشمولان واجد شرایط دعوت به همکاری می نماید.

بر اساس این فراخوان تمامی مشمولان وظیفه و دانش آموختگانی که تمایل به گذراندن دوره سربازی خود در قالب نیروی پژوهش یار امریه را دارند، می توانند جهت اطلاع از اعلام احتیاج استان ها، شرایط جذب و مدارک مورد احتیاج از یکم لغایت 18 خرداد ماه 1399 نسبت به ثبت نام در سایت امریه وزارت علوم به نشانی www.amriye.msrt.ir اقدام نمایند.

لازم به ذکر است جذب مشمولان در این فراخوان جهت اعزام در شهریور ماه سال 99 خواهد بود و نتایج اولیه این ثبت نام جهت تایید یا رد درخواست در تاریخ 26 خرداد ماه 1399 اعلام خواهد شد.

انتهای پیغام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "پنجمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنجمین فراخوان پذیرش سرباز امریه پژوهش یار اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید