چگونه سرعت اینترنت همراه گوشی اندرویدی خود را افزایش دهیم؟

به گزارش وبلاگ فراگستر، اگر نمی دانید چرا تلفن شما اینقدر کند است، شما تنها نیستید. این یک مشکل شایع است، اما چند روش وجود دارد که می توانید برای سرعت بخشیدن به اینترنت همراه خود مورد استفاده قرار دهید. البته هیچ یک از این کار ها سرعت اینترنت شما را به شکل خارق العاده ای افزایش نمی دهد، اما می تواند تا حد زیادی سرعت اینترنت را افزایش دهد.

چگونه سرعت اینترنت همراه گوشی اندرویدی خود را افزایش دهیم؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، قبل از آغاز آنالیز ها باید اطمینان حاصل کنید که به یک شبکه وای فای وصل نشده اید و داده های تلفن همراه شما روشن است.

بیشتر بدانید:

چگونه می توانیم از هک شدن جلوگیری کنیم؟

قتل یک پدر توسط پسر در برابر چشمان کاربران آنلاین اینترنت!

مادربزرگ هلندی از فیس بوک باخت

برنامه های تقویت نماینده عملکرد را بارگیری کنید

برنامه هایی که پرونده های مخدوش یا کپی را حذف می نمایند، می توانند تلفن را در شرایط بهینه حفظ نمایند. اگر وقت و حوصله دارید، می توانید تقریباً تمام کار هایی را که برنامه های فوق انجام می دهند، انجام دهید. این موضوع شامل پاک کردن حافظه نهان تلفن شما، اطمینان از اجرای برنامه های غیر ضروری در پس زمینه و حذف پرونده های غیر ضروری شماست. این ممکن است به شما یاری کند احساس کنترل بیشتری داشته باشید و در حذف چیزی که ترجیح می دهید حفظ کنید، صرفه جویی کنید.

تنظیمات شبکه اندروید را آنالیز کنید

اگر در سرعت وب مسئله ای مداوم دارید، ممکن است تنظیمات شما به آنالیز احتیاج داشته باشد. به تنظیمات بروید و تنظیمات شبکه تلفن همراه را پیدا کنید. نام دقیق منو از دستگاه به دستگاه دیگر متفاوت خواهد بود، بنابراین نگاهی به اطراف بیندازید. شما باید مطمئن شوید که تلفن شما به نوع صحیح شبکه وصل شده است و فقط به 3G محدود نشده است.

غیرفعال کردن یا حذف برنامه ها و ابزارک های بلااستفاده

بیشتر برنامه ها و ابزارک ها نسبتاً خوش خیم هستند، اما بعضی در حالی که در پس زمینه اجرا می شوند از داده های شما استفاده می نمایند. مثال عالی فیس بوک است. اولین قدم، حذف ابزارک ها از صفحه اصلی است که شما استفاده نمی کنید. این ها معمولاً بزرگترین متخلفین هستند و حذف آسانی دارند. فقط روی ویجت ضربه بزنید و نگه دارید و آن را به سمت نماد حذف در بالای صفحه بکشید. این کار برنامه را از تلفن شما پاک نمی نماید بلکه صرفاً ویجت را از صفحه اصلی خارج نموده و آن را غیرفعال می نماید.

برنامه های خود را به روز کنید

اطمینان حاصل کنید که تمام برنامه هایی که معمولاً از آن ها استفاده می کنید و تصمیم به نگه داشتن آن ها دارید، به روز شده اند. برنامه های نرم افزاری نه تنها برای اهداف امنیتی مهم هستند بلکه اغلب عملکرد کلی را بهبود می بخشند.

یک مسدود نماینده تبلیغات را نصب کنید

تبلیغات می توانند از منابع زیادی استفاده نمایند و نه فقط قدرت پردازش بلکه داده های تلفن همراه را نیز کاهش می دهند. پیدا کردن یک راه چاره مسدود کردن آگهی خوب در اندروید سخت است، اما یک مرورگر وب مسدود نماینده آگهی وجود دارد که صفحات وب شما را بدون آگهی نگه می دارد. می توانید مرورگر AdBlock را در فروشگاه گوگل پلی پیدا کنید.

منبع: انتخاب

به "چگونه سرعت اینترنت همراه گوشی اندرویدی خود را افزایش دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه سرعت اینترنت همراه گوشی اندرویدی خود را افزایش دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید