کارمندان و دانشجویان غیرانتفاعی شمال آمل در مقابل این دانشگاه تحصن کردند

به گزارش وبلاگ فراگستر، دبیر شورای صنفی دانشگاه غیرانتفاعی شمال آمل از تحصن تعدادی از کارمندان و دانشجویان این دانشگاه به دلیل اخراج 70 درصد کارمندان و عدم کاهش شهریه ترم جاری خبر داد.

کارمندان و دانشجویان غیرانتفاعی شمال آمل در مقابل این دانشگاه تحصن کردند

امیررضا حسینی، دبیر شورای صنفی دانشگاه غیرانتفاعی شمال آمل در گفتگو با خبرنگار دانشگاه وبلاگ فراگستر، از اعتراض دانشجویان و کارمندان این دانشگاه پیرامون اتفاقات پیش آمده و تصمیمیات اخیر مسئولین دانشگاه گفت: امروز 19 خرداد جمعی از دانشجویان و کارمندان دانشگاه غرانتفاعی شمال آمل به دلیل اخراج 70 درصد از کارمندان، بی تفاوتی دانشگاه به درخواست دانشجویان مبنی بر کاهش شهریه به دلایل شرایط موجود و کیفیت پایین کلاس های مجازی در مقابل دانشگاه تحصن کردند.

حسینی گفت: تا به الان این تحصن نتیجه ای نداشته است. معاونین دانشگاه به جمع دانشجویان آمدند و جویای مسائل شدند، اما پاسخی نداشتند. در نهایت در انتظار جلسه هیات امنا دانشگاه هستیم.

دبیر شورای صنفی دانشگاه غیر انتفاعی شمال آمل افزود: مسئولین دانشگاه هیچ قولی برای بهبود اوضاع به ما ندادند و مقداری فضا را امنیتی کردند.

وی در انتها گفت: رئیس دانشگاه در آخر قول برگزاری جلسه در روز چهارشنبه هفته جاری را با حضور نمایندگان تشکل های دانشجویی داد تا به موضوعات رسیدگی کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "کارمندان و دانشجویان غیرانتفاعی شمال آمل در مقابل این دانشگاه تحصن کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارمندان و دانشجویان غیرانتفاعی شمال آمل در مقابل این دانشگاه تحصن کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید