کار کردن با جواد نکونام سخت اما لذت بخش است

به گزارش وبلاگ فراگستر و به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، امیرحسین باقرپور مهاجم جوان فولادخوزستان درباره گذراندن روزهایش در خانه و تمرینات اختصاصی گفت: سعی می کنم که بیشتر در خانه باشم و بیرون نروم مگر اینکه کار ضروری پیش بیاید. تمریناتمان را هم زیر نظر مربیان در خانه انجام می دهیم و مدام از طرف کادرفنی از طریق ویدئو چک می شود تا بدن هایمان در فرم مناسب باقی بماند؛ اگرچه کار سختی است.

کار کردن با جواد نکونام سخت اما لذت بخش است

وی درمورد ادامه مسابقات نیز گفت: تعطیلی لیگ به ضرر ما بوده و طبق برنامه باید چهار بازی از پنج بازی آینده خودمان را در ورزشگاه خانگی انجام می دادیم، می توانستیم با امتیازگیری در جایگاه بهتری باشیم که متاسفانه این ویروس باعث تعطیلی مسابقات شد. ما هم منتظریم که برای لیگ تصمیمات مناسب گرفته شود و انشاءالله کرونا ریشه کن بشود و بتوانیم در کنار هواداران مسابقات را انجام بدهیم.

این مهاجم که از محصولات آکادمی تیم فولاد خوزستان است، درباره کار کردن با جواد نکونام نیز گفت: آقا جواد سال ها کاپیتان تیم ملی بوده و یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران است. کار کردن با ایشان لذت بخش است چرا که با برنامه و سخت گیری برای هدف تلاش می کنند. قطعا ایشان آینده درخشانی در مربی گری خواهند است و باعث افتخار است که زیر نظر ایشان کار می کنم.

باقرپور در سرانجام نیز گفت: از همه پزشکان و پرستاران که برای حفظ سلامت مردم کشور از جان خودشان گذشتند و در حال خدمت هستند، تشکر می کنم و قطعا قدرتشان را بیشتر از قبل می دانیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کار کردن با جواد نکونام سخت اما لذت بخش است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کار کردن با جواد نکونام سخت اما لذت بخش است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید