گام های اساسی دی در جهت سودآوری

به گزارش وبلاگ فراگستر، رشد چشمگیر قیمت سهام بانک دی در شرایطی که بازار سرمایه شرایط مناسبی ندارد و با ریزش شاخص روبرو بوده بیانگر نزدیک شدن قیمت سهام بانک به قیمت واقعی است و بی شک چشم انداز روشنی پیش روی این بانک و سهامدارانش قرار گرفته است.

گام های اساسی دی در جهت سودآوری

به گزارش وبلاگ فراگستر،بنابر اعلام روابط عمومی بانک دی، علیرغم اینکه مدت زمان کوتاهی است که هیئت مدیره جدید سکان راهنمایی بانک را در دست گرفته اند.

اما با اقدامات ارزشمندی همچون توسعه سبد محصولات، کاهش معوقات، افزایش میزان سپرده های جاری، افزایش منابع ارزان قیمت، کاهش بهای تمام شده پول و هزینه های عملیاتی و حرکت به سوی دستیابی به سود عملیاتی، تغییرات محسوسی در بانک به چشم می خورد و می توان به خیزشی عظیم در راستای بهبود شرایط این بانک و حرکت به سوی دستیابی به سود باکیفیت و پایدار امیدوار بود.

تحولات چشمگیر بانک دی طی دو ماه گذشته گویای تعاملات مناسب مدیرعامل این بانک با مدیران ارشد بانک مرکزی است که یکی از شواهد آن اخذ مجوز 11 شعبه بانک در کوتاه ترین زمان ممکن است.

اعضاء هیئت مدیره بانک دی برنامه هایی همچون ایجاد شفافیت در صورت های اقتصادی، وصول مطالبات غیر جاری، فروش املاک تملیکی، افزایش سهم بازار و حرکت به سمت بانکداری دیجیتال باهدف دستیابی به سودهای کارمزدی را در دستور کار خود قرار داده که با تحقق آن، بانک دی به اصلاح ساختار اقتصادی و بهبود شرایط کفایت سرمایه که الزام بانک مرکزی است، دست خواهد یافت.

بانک دی سرمایه های ارزشمندی دارد که از مهم ترین آن ها می توان به نیروگاه دماوند، عظیم ترین نیروگاه سیکل ترکیبی خاورمیانه اشاره نمود که درآمد حاصل از فروش آن با توجه به چندین برابر شدن ارزش نیروگاه نسبت به زمان خرید نه تنها سود قابل توجهی را برای بانک به ارمغان می آورد و مسائل صورت های اقتصادی از جمله زیان انباشته را رفع می نماید بلکه زمینه ارائه تسهیلات و خدمات مطلوب تری به مشتریان و سهامداران را فراهم خواهد آورد.

این سودآوری چشمگیر ناشی از افزایش قیمت در مورد سایر دارایی های ارزشمند بانک دی نیز صدق می نماید و بر همین اساس یکی از اهداف و مأموریت های جدی هیئت مدیره بانک دی که باید در مدت زمان کوتاهی محقق گردد فروش اموال و دارایی های مازاد و غیر مولد و حرکت به سوی بانکداری حرفه ای است.

انتهای رپرتاژ آگهی

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "گام های اساسی دی در جهت سودآوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گام های اساسی دی در جهت سودآوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید